Powrót do: Pozostałe artykuły

Urlop po remoncie domu - Kierunek Disneyland


Z całą pewnością wielu zastanawia się nad tym, gdzie zabrać swoją rodzinę na tegoroczne wakacje i oczywiście nie ma się czemu dziwić. Po trudach pracy, a w przypadku dzieci roku szkolnego, na pewno nasi bliscy zasłużyli na wypoczynek w najlepszych warunkach.

Na co w związku z tym postawić?

Wydaje się, że wybór obecnie jest na tyle duży, że akurat nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby wybrać jakieś ciekawe miejsce niezależnie czy mówimy tutaj o jakiś ustronnym miejscu w Polsce, czy też poza granicami naszego kraju. Co w związku z tym sprawdzi się tutaj najlepiej?

W zasadzie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli jednak mielibyśmy coś polecić i dać gwarancję, że do gustu przypadnie każdemu, na pewno byłby to park rozrywki Walta Disneya zwany także Disneylandem, o którym słyszał chyba każdy.

Jednakże problem polega na tym, że nie każdy wie, gdzie jest Disneyland, choć wydawać by się mogło, że jest to odpowiedź retoryczna. Jeśli nie wiesz, gdzie jest Disneyland, za chwilę postaramy Ci się to miejsce przybliżyć na tyle dobrze, że nie będziesz mieć problemów z tym, aby do niego trafić, choć i tak tych być nie powinno.

Odwiedzić Disneyland

Przede wszystkim skupmy się tutaj na tym, że każdy, kto chciałby odwiedzić Disneyland, musi kierować się na Paryż. Otóż park ten jest zlokalizowany w jego pobliżu. Wielu uważa, że jest to nawet sam Paryż, choć nie do końca jest to prawda, ponieważ mieści się on w miasteczku, które jest zlokalizowane około trzydziestu kilometrów od stolicy Francji.

Miasteczko to nazywane jest Marne-la-Vallée. Teraz skoro wiesz już, gdzie jest Disneyland, nie masz na co czekać i możesz już dziś nabyć bilety wstępu do tego wspaniałego i pełnego magii parku. Na pewno tej decyzji nie pożałujesz.

Przed wyjazdem warto przenocować w hostelu we Wrocławiu: http://boogiehostel.com/boogie-hostel/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.