Powrót do: Wyposażenie wnętrz

Wielofunkcyjny wózek Mima Xari Sport na wiele okazji


Czy wózek, który jest wielofunkcyjny i wygodny w użytkowaniu dla dziecka nie może jednocześnie wyglądać stylowo? Czy nowoczesny design musi wykluczać komfort i niezawodność? Zdecydowanie nie, o czym na każdym kroku przypominają wózki Mima, a w szczególności wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport.

Wózek Mima Xari Sport - idealny już od momentu narodzin dziecka

Dzięki dodatkowej gondoli wózek idealnie sprawdzi się już dla noworodków, tym bardziej, że została ona opracowana w sposób, który pozwala na jej zamontowanie na każdym ze stelaży firmy Mima. Gdy maluch dorośnie już do tego, aby podróżować w siedzisku zamontować można je przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od tego, czy dziecko podczas spaceru woli odkrywanie świata czy kontakt z rodzicem.

Samo siedzisko zamontować można na dwóch wysokościach oraz rozkładać w trzech pozycjach, także zupełnie na płasko, co doskonale sprawdzi się w trakcie drzemek. Jego duże rozmiary doskonale sprawdzą się również w przypadku starszych dzieci. Prócz tego wózek zawiera regulowany podnóżek oraz wyjątkowo dużą budkę z ochroną UV, dzięki której nawet latem maluch będzie chroniony przed szkodliwym promieniowaniem.

W trosce o bezpieczeństwo zamontowano oczywiście 5-cio punktowe pasy, które zatrzymają na miejscu nawet najbardziej ruchliwego maluch. Dodatkowym gadżetem jest umieszczone w budce okienko, dzięki któremu rodzic bez problemu może sprawdzić, co w danej chwili dzieje się u dziecka.

Co wyróżnia ten wózek wielofunkcyjny?

W momencie, kiedy siedzisko zamontowane jest w górnej pozycji, przodem do kierunku jazdy, wózek można bez problemu złożyć bez konieczności jego demontażu. Prowadzenie spacerówki jest także niezwykle wygodne, między innymi dzięki regulowanej rączce dla rodzica. O elegancki wygląd dbają obszycia z ekoskóry, zarówno na pałąku dla dziecka, jak i na rączce dla rodzica właśnie.

Wózek posiada także dwa pakowne kosze (jeden zabezpieczony materiałową przykrywką, drugi wyposażony w ściągany sznurkiem worek) oraz zatrzask, umożliwiający zabezpieczenie spacerówki po jej złożeniu. Dla wszystkich rodziców, którzy obawiają się przebitej na spacerze opony zbawienne okażą się także niezwykle wytrzymałe koła. 

Wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport - zobacz opis.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.