Powrót do: Pozostałe artykuły

Ubranka dla niemowląt - Marko-Baby


W dzisiejszych czasach nietrudno znaleźć ubranka dla dzieci, sklepy są nimi wręcz zalane. Świadomość konsumencka rośnie jednak w oszałamiającym tempie, a wraz z nią pojawiają się bardziej przemyślane zakupy. Są jednak sklepy, które potrafią sprostać wymaganiom coraz to bardziej wymagających rodziców.

Ubranko nie wszędzie jest takie samo… ale tutaj znajdziesz najlepsze!

Jakość ma znaczenie i to ogromne. Skóra noworodka i niemowlęcia jest bardzo delikatna i potrzebuje też najdelikatniejszej opieki. Polski producent ubranek dla niemowląt – marko-baby odpowiada na te potrzeby swoim asortymentem.

Produkty wykonane są z najlepszych materiałów o interesującym, nowoczesnym wzornictwie. Certyfikaty poważanych instytucji związanych z rozwojem dzieci, potwierdzają najwyższą jakość i dbałość o bezpieczeństwo dziecka. Producent nie zapomina też o środowisku naturalnym – wiele produktów może się pochwalić certyfikatem GOTS, który informuje o użyciu ekologicznych surowców z niskim użyciem środków chemicznych.

Co znajdziemy w ofercie marko-baby?

Ubranka_dla_niemowlatPrzede wszystkim producent ubranek dla niemowląt podzielił asortyment na etapy rozwoju dziecka. Sklep wyróżnia 3 etapy, które dotyczą poziomu mobilności dziecka, np. etap 1. to ubranka dla niemowląt, które nie opanowały jeszcze samodzielnego obrotu na bok. Taki podział ma na celu ułatwienie rodzicom i opiekunom znalezienie odpowiedniego elementu garderoby dziecka.

W sklepie znajdziemy więc:

  • otulacze, zarówno standardowe jak i takie, których można używać z ortezą stawu biodrowego;
  • piżamki przejściowe (etap pomiędzy otulaniem a uwolnieniem rączek);
  • piżamki klasyczne;
  • buciki, skarpetki i inne akcesoria dziecięce.

Ubranka niemowlęce są bardzo dobrze opisane, każdy rodzic może tu znaleźć wyczerpującą listę cech danego produktu. Wiele produktów ma np. dwustronny suwak, aby zmiana pieluszki nie była uciążliwa. W opisach powszechnie używa się również jednostki TOG, która określa jak dobrze materiał przepuszcza ciepło.

Zimą możemy wybrać ubranko przeznaczone na niższe temperatury, a latem – na upały. Mamy więc pewność, że nasza pociecha ani się nie wyziębi, ani nie przegrzeje.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.