Powrót do: Podłogi

Wybór podłogi drewnianej


drewnianapodlogaNa wygląd wnętrza wpływ ma wiele czynników, takich jak wystrój, odpowiednie doświetlenie, podłogi, ściany i ich kolor. Istnieje nieskończona liczba kombinacji materiałów wykorzystywanych do wykańczania pomieszczeń. Jednym z najbardziej ostatnio popularnych i polecanych przez projektantów jest mozaika.

Jaką podłogę wybrać?

Jest to oryginalny materiał do dekoracji przede wszystkim łazienek, basenów, kuchni i salonów. Znajduje on swoje zastosowanie i ekskluzywnie wygląda zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, jako element ściany czy podłogi. Wyróżnia się mozaiki szklane, drewniane, bambusowe, a także kamienne.

(fotka: podłoga drewniana)

Uszkodzenia na podłodze drewnianej

Dzięki mnogości barw, nieregularności kształtów nie tylko zapewnia niepowtarzalność ułożonych motywów, ale również jest niezwykle funkcjonalna. Bez problemu można ukryć jej zużycie czy uszkodzenie. Jej niewątpliwą zaletą jest również łatwość w utrzymaniu czystości.

Dlatego coraz częściej stosowana jest w lokalach użytkowych, szczególnie na podłogi. To właśnie one najbardziej narażone są na ścieranie i zabrudzenia. Mozaika znana była już w starożytności i z powodzeniem stosowana jest do dnia dzisiejszego. Dzięki tej technice podłogi drewniane i ściany w każdym wnętrzu nabiorą niebagatelnego wyglądu, charakteryzując się przy tym niezwykłą praktycznością.

 Jeśli chodzi o polecanego sprzedawcę to jak już wyżej podlinkowałem - polecam Wild-Wood.pl, ponieważ mają solidne podłogi w niskich cenach. Jak sami piszą: Podłogi prosto z natury :)
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.