Transport drogowy elementów do domu

Przyszło mi przewieźć naszymi drogami trochę elementów wyposażenia mojego domu. Postanowiłem więc przygotować trochę materiałów na temat tego jak wyglądają nasze drogi. Hasło transport drogowy nabrało dla mnie nowego, szerszego wymiaru. Mam nadzieję że kilka faktów jakie przytoczę pozwoli Ci również inaczej spojrzeć na to zagadnienie. Analizując jakość polskiego transportu drogowego nie sposób w pierwszej kolejności odnieść się do jakości i systemu infrastruktury drogowej, która jakby nie pat..

2013-01-07

Import towarów - mój dom z chińszczyzną?

Import z wielu krajów, również import z Brazylii zyskał w ówczesnym czasie na znaczeniu. Stosunkowo tania siła robocza i duży jej zasób przyczynił się do niewysokich cen produktów wytworzonych właśnie w tym kraju. To jest zachętą również dla polskich przedsiębiorców do podjęcia współpracy handlowej z firmami z tego kraju. Wiąże się z tym jednak szereg barier i problemów które można jednak pokonać. Warto zgłosić się do firmy pośredniczącej, która pomoże nam w szeregu formalności oraz będzie n..

2013-01-07

Projekty domów drewnianych

Z przeprowadzonego badania mającego na celu przedstawić zależność konstrukcji drewnianych domów do zaoszczędzonych przez nich energii wynika kilka wniosków. A mianowicie, ściany z drewna litego posiadają większy bufor ciepła, niż ściana ceglana czy betonowa. Wynika to z badań nad wskaźnikiem bezwładności cieplnej, który mówi, że im wyższa jest wartość tego wskaźnika, tym dom zachowuje stałą temperaturę, gdyż kumuluje ciepło w dzień, a oddaje w nocy. Bezwładność cieplna co to jest? Domy kt..

2012-11-17

Wyroby z mosiądzu - charakterystyka

Wyroby z mosiądzu są niezwykle wytrzymałe na działanie wielu niekorzystnych czynników. To nie ulega wątpliwości. Jest to surowiec, metal nieżelazny, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach budowlanych, przy wykończeniach wnętrz. Osobiście uważamy że mosiądz to solidny metal, który najlepiej wykorzystywać do produkcji galanterii łazienkowej. Wysoki standard wykończenia Wykończenia zrobione z tego surowca cechują się wysokim standardem wykończenia, długą żywotnością, wysoką jakością,..

2012-10-24

Transport lotniczy nie musi być drogi!

Kupujesz do swojego domu coś z zagranicy? Musisz płacić krocie za transport lotniczy? Czas to zmienić. Żyjemy wszak w XXI wieku - dlaczego więc w dobie globalizacji musimy tak słono płacić za standardowe przesyłki? Okazuje się, że wcale nie musimy. Wystarczy poszukać, pogłówkować i można bardzo tanio drogą lotniczą przywieźć swoje produkty - no i oczywiście wyposażyć w ten sposób swoje cztery kąty. Aranżacja domu Osobiście aranżowałem swój dom na podstawie tego co kupiłem w Polsce. Nie ..

2012-10-22

Czy bambus jest ekologiczny?

Istnieje przekonanie, że panele podłogowe są produktem niezwykle ekologicznym. Zyskuje się w ten sposób klientów, dla których los środowiska naturalnego nie jest obojętny, którzy przy wyborze jakiegokolwiek produktu zwracają uwagę na jego szkodliwość względem natury. Tak więc czy panele podłogowe faktycznie są produktem ekologicznym. Otóż i tak i nie. Bambus jest materiałem niezwykle szybko odnawialnym. Jego cięcie sprawia, że wręcz rozkrzewia się i rośnie go jeszcze więcej i szybciej. Produ..

2012-09-28

Decyzja dotycząca budowy domu drewnianego

No i stało się. Zostałem namówiony przez żonę na budowę domu. Jakoś nie byłem zwolennikiem tego pomysłu z uwagi na posiadanie przestronnego mieszkania i przynależnej działeczki do niego. Wyobrażałem sobie, znane z opowieści znajomych, miliony problemów przy budowie domu, kłótnie z murarzami, elektrykami itp. Oczywiście o kłótniach z żoną o wybór wszystkiego to już nie wspomnę. Nie ukrywam, że przerażony byłem również kosztem tego przedsięwzięcia. Owszem fajnie jest wyjść sobie rano w szla..

2012-09-24

Wybór podłogi drewnianej

Na wygląd wnętrza wpływ ma wiele czynników, takich jak wystrój, odpowiednie doświetlenie, podłogi, ściany i ich kolor. Istnieje nieskończona liczba kombinacji materiałów wykorzystywanych do wykańczania pomieszczeń. Jednym z najbardziej ostatnio popularnych i polecanych przez projektantów jest mozaika. Jaką podłogę wybrać? Jest to oryginalny materiał do dekoracji przede wszystkim łazienek, basenów, kuchni i salonów. Znajduje on swoje zastosowanie i ekskluzywnie wygląda zarówno na zewnątrz ja..

2012-06-29

Odzież robocza - niezbędna w domu

Odzież robocza jest niezbędna i konieczna tylko na niektórych stanowiskach pracy, których specyfikacja tego wymaga. Bardzo często więc pracownicy maja wybór i swobodę decyzyjną co do noszenia odzieży ochronnej w pracy. Często decydują się na ubrania prywatne, gdyż odzież robocza jest niestety o wiele droższa. Ale czy na pewno tylko dlatego? Odzież robocza dla pracownika Warto wiedzieć że w większości zakładów istnieje możliwość by pracownik sam zadbał o swój ubiór, sam zapewnił sobie odpow..

2012-06-23

Aranżacja wnętrza z balustradami szklanymi

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne w procesie aranżacji i projektowania wnętrz stają się wszelkiego rodzaju przedmioty zrobione lub zawierające elementy ze szkła. Również balustrady szklane są coraz częściej brane pod uwagę podczas wykańczania i zabezpieczania pomieszczeń. Na rynku istnieje wiele firm proponujących tego typu rozwiązana. Firmy te nie tylko produkują balustrady szklane, ale także zajmują się projektowaniem, dowozem do klienta i oczywiście montażem. Projekty balus..

2012-06-21

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 OstatniaDesign downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.